V NAŠEM MASÁŽNÍM SALONU PROVÁDÍME TYTO DRUHY MASÁŽÍ :

MASÁŽ SPORTOVNÍ - tento druh masáže je doporučován především aktivním lidem před nebo po podání sportovního výkonu. Vždy terapeut přihlíží k aktuálnímu zdravotnímu stavu a také o jaký druh sportu se jedná. Cílem této masáže je hlavně rychlé prokrvení celého organismu pro podání kvalitního sportovního výkonu. Opačný postup je po podání sportovního výkonu, kdy je nutné organismus vrátit do biologické pohody především vyloučením kyseliny mléčné a máselné ze svalů.

MASÁŽ KLASICKÁ - JE NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ DRUH MASÁŽE, POMOCÍ TÉTO METODY DOKÁŽE TERAPEUT ZBAVIT KLIENTA BLOKÁD PÁTEŘE, SVALOVÉ ZTUHLOSTI, POMOCI PŘI SKOLIÓZE ČI MIGRÉNĚ. SPRÁVNĚ PROVEDENÁ MASÁŽ VÁM NENÍ NEPŘÍJEMNÁ ANI NENÍ BOLESTIVÁ JAK ŘÍKAJÍ KLIENTI POUZE PŘÍJEMNÁ BOLEST.

 

MASÁŽ REFLEXNÍ - TATO MASÁŽ MÁ HLUBOKOU TRADICI VE STARÉ ČÍNĚ, KDY SE LIDÉ UZDRAVOVALI POMOCÍ TERAPIE REFLEXNÍCH ZÓN NA CHODIDLECH, RUKOU NEBO NA UŠNÍM BOLTCI. tÍMTO DRUHEM MASÁŽE SE MŮŽE DOCÍLIT CELKOVÉ HARMONIZACE TĚLA VČETNĚ ÚPRAVY VYSOKÉHO KREVNÍHO TLAKU ČI ZLEPŠENÍ CUKROVKY. PRINCIP SPOČÍVÁ VE SPRÁVNÉM STLAČENÍ REFLEXNÍCH ZÓN DÍKY KTERÝM SE DOSTANE ENERGIE DO SPRÁVNÉHO ORGÁNU NAŠEHO TĚLA.

 

MASÁŽ LÁVOVÉ KAMENY - TENTO DRUH MASÁŽE, JE PROSPĚŠNÝ PRO DOKONALÉ PROHŘÁTÍ ORGANIZMU, ZBAVENÍ  A ODBOURÁNÍ STRESU. POMOCÍ TÉTO METODY DOSAHUJEME DOKONALÉHO UVOLNĚNÍ SVALSTVA V HLUBOKÉ TKÁNI KOLEM KOSTERNÍH ÚPONŮ.

 

 

 

ŘEŠTE SVÉ ZDRAVOTNÍ OBTÍŽE VČAS A NENECHÁVEJTE JE DOJÍT AŽ K NEPŘÍJEMNÝM PŘÍZNAKŮM

Kontakt

Dr. FRANTIŠEK JELíNEK

fapeni@seznam.cz

Pod Špitálem 1305
Praha 5 Zbraslav
15600

+420737570569

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode